FreeMusic

1.22u

4.5

2

Binlerce şarkıyı ücretsiz olarak dinleyin

405.4k

Bu uygulamayı oyla

FreeMusic, akıllı telefonunuza tek bir parça indirmek zorunda kalmadan en sevdiğiniz müzikleri ücretsiz oynatabileceğiniz bir platformdur. Temelde, en sevdiğiniz şarkıları nerede olursanız olun, Android'de yer kaplamadan dinleyebilirsiniz.

Bu uygulama, basit yerleşik arama aracıyla en sevdiğiniz sanatçıları, şarkıları ve albümleri aramanıza olanak tanır. Alternatif rock, dans, disko, elektronik müzik, indie, latin, metal, piyano, reggae, trance, trap ve dubstep de dahil olmak üzere çok çeşitli türlere göz atabilirsiniz. FreeMusic, bu türlerin her biri için geniş bir müzik çeşitliliğine sahiptir.

FreeMusic'i kullanmanın bir avantajı, diğer görevleri duraklatmanıza gerek kalmadan arka planda herhangi bir şarkıyı çalabilmenizdir. Favorilerinize şarkı ekleyebilirsiniz, böylece dinlemek istediğiniz her an bunlara hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Buna ek olarak, istediğiniz zaman saatlerce dinlemek için kendi çalma listelerinizi oluşturabilirsiniz.

FreeMusic, en sevdiğiniz şarkıları dinlemek ve farklı türlerde ve kategorilerde müzikleri keşfetmek için mükemmel bir seçenektir. En sevdiğiniz müzikleri cebinizde tutun, böylece bu dev çevrim içi kütüphaneyle istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.
Uptodown X